Kontroler JakościOperator maszyn CNC

Zadania na stanowisku dotyczą:

  • Odbiór jakościowy wyrobów (sprężyn) w trakcie i po zakończeniu produkcji. Odbiór polega na pomiarze wymiarów geometrycznych, charakterystyk sprężyn (pomiary różnymi metodami),
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej wymaganej przez klientów i wewnętrzny procedur system zapewnienia jakości ISO 9001,
  • Nadzór nad oprzyrządowaniem pomiarowym,
  • Korespondencja z klientami w zakresie jakościowym w tym obsługa reklamacji,
  • Prowadzenie rejestrów związanych z powyższymi zagadnieniami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dokładność, sumienność
  • Znajomość podstaw systemu ISO 9001,
  • Umiejętność obsługi komputera: Excel, Word,
  • Znajomość procedur  jakościowych w branży automotive – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Aplikacje prosimy przesłać na adres ronet@ronet.com.pl

  • Przygotowanie i uzbrojenie automatów CNC ,
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • Dbanie o terminowość i jakość wykonywanej pracy.

  • Dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań,
  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Silnej motywacji do pracy i zaangażowania

Oferujemy:

Aplikacje prosimy przesłać na adres ronet@ronet.com.pl

[/su_tabs]